4 komentáře

 1. Edita
  Květen 28, 2020 @ 6:16 am

  Dobrý den,

  ráda bych se zeptala, zda je možné být zapsána jako náhradnice na vypsané pobyty zaměřené na ženství?

  Předem děkuji,
  Edita

  Reply

  • evazenamcz
   Květen 29, 2020 @ 3:01 pm

   Ahoj Edito. Děkuji za zájem. Odeslala jsem Ti odpověď na dotaz ohledně pobytů na e-mail ( ze svého emailu: evazenam.cz@gmail.com)

   Reply

 2. Jani
  Červen 15, 2020 @ 6:59 pm

  Holky, ženy, dámy… pokud se ještě rozmýšlíte, zda jet na pobyt nebo ne… Rozhodně neváhejte a vyražte. Mám za sebou víkendový pobyt u Evičky pro ženy s endometriozou a musím říct, že to bylo naprosto úžasné. Pokud se o sobě či holčičích věcech chcete dovědět něco víc, tak do toho rozhodně jděte. Evička si pro nás připravila krásný program a i přes předpobytové vnitřní obavy jsem si to celé absolutně užila. Program úžasný, jídlo mňamózní, Evička prostě svá, skvělá, chápavá, neodsuzující.

  Byl to maximálně kouzelný víkend a já jsem za něj neskutečně vděčná <3 Evi a holky, které jste se účastnily – moc děkuji:)

  Reply

 3. Adéla
  Červen 16, 2020 @ 8:09 pm

  Pobyt u Evičky můžu jen doporučit, vůbec jsem nečekala, že se člověk může v neznámém prostředí, s holkama, které vidí poprvé, cítit tak moc dobře, sdílet s nimi své nejtajnější já, dozvědět se mnoho nových, zajímavých informací a hlavně se parádně pobavit 😉❤️
  Děkuji za novou zkušenost a taky dekuji, ze jsem Vás holky mohla poznat 😘

  Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *