30 Comments

 1. Edita
  28 května, 2020 @ 6:16 am

  Dobrý den,

  ráda bych se zeptala, zda je možné být zapsána jako náhradnice na vypsané pobyty zaměřené na ženství?

  Předem děkuji,
  Edita

  Reply

  • evazenamcz
   29 května, 2020 @ 3:01 pm

   Ahoj Edito. Děkuji za zájem. Odeslala jsem Ti odpověď na dotaz ohledně pobytů na e-mail ( ze svého emailu: [email protected])

   Reply

 2. Jani
  15 června, 2020 @ 6:59 pm

  Holky, ženy, dámy… pokud se ještě rozmýšlíte, zda jet na pobyt nebo ne… Rozhodně neváhejte a vyražte. Mám za sebou víkendový pobyt u Evičky pro ženy s endometriozou a musím říct, že to bylo naprosto úžasné. Pokud se o sobě či holčičích věcech chcete dovědět něco víc, tak do toho rozhodně jděte. Evička si pro nás připravila krásný program a i přes předpobytové vnitřní obavy jsem si to celé absolutně užila. Program úžasný, jídlo mňamózní, Evička prostě svá, skvělá, chápavá, neodsuzující.

  Byl to maximálně kouzelný víkend a já jsem za něj neskutečně vděčná <3 Evi a holky, které jste se účastnily – moc děkuji:)

  Reply

 3. Adéla
  16 června, 2020 @ 8:09 pm

  Pobyt u Evičky můžu jen doporučit, vůbec jsem nečekala, že se člověk může v neznámém prostředí, s holkama, které vidí poprvé, cítit tak moc dobře, sdílet s nimi své nejtajnější já, dozvědět se mnoho nových, zajímavých informací a hlavně se parádně pobavit ?❤️
  Děkuji za novou zkušenost a taky dekuji, ze jsem Vás holky mohla poznat ?

  Reply

 4. Linda
  25 července, 2020 @ 9:23 am

  Na pobytu jsem byla v červnu. Byl to pro mě nezapomenutelný víkend, ze kterého stále čerpám. Potkala jsem zde ženy, se kterými jsem sdílela vše. Pořád si předáváme rady a sílíme co potřebujeme. Evička je úžasná žena. Doporučuji všem ženám, zažít takové přijetí. Dozvěděla jsem se něco o sobě, sdílely jsme inspirace. Ten pobyt přišel přesně v ten okamžik kdy to mělo být. Jsem moc ráda, že jsem na pobytu byla. Děkuji všem ženám, co na pobytu byly a hlavně Evičce, za to že tyto pobyty dělá a za to jaká je. Je to úžasná bytost. <3

  Reply

 5. Kamila
  18 srpna, 2020 @ 8:00 am

  Delší dobu jsem cítila potřebu něco změnit, něco prolomit a pak mi vyskočila nabídka na tento pobyt. Poslední volné místo..to by mohlo být ono! Měla jsem strach, vlastně jsem nevěděla, jestli se sebou chci něco dělat. Ale bylo to přesně to, co jsem potřebovala. Všechny holky tam jely samy za sebe a byly jsme na tom vlastně všechny stejně. Chvíli mi trvalo než jsem se otevřela, ale ten průlom, co nastal za dva dny byl neskutečný. Málokdy se mi stalo, že bych mohla říct cokoliv a reakcí bylo pouhé přijetí. Z pobytu čerpám dodnes a touto zprávou sem si znovu připomněla, co je pro mě důležité a čím se mám řídit. Jestli váháš a potřebuješ si něco v sobě vyřešit, tak neváhej a investuj do sebe. Peněz ani stráveného času nelituji. Pomohlo mi to zlomit můj vnitřní blok a posunout se o kus dál.

  Reply

 6. Klárka
  18 srpna, 2020 @ 8:24 am

  Pobyt pro ženy s Evčou byl pro mě něco neskutečnýho. Něco takového jsem potřebovala. Dalo mi to toho tolik a i když už je po pobytu, tak pořád mám z čeho čerpat. Připadám si jiná a že jsem hodně svých sra*ek nechala tam. Pomohlo mi to, si uvědomit hodně věcí a taky jsem se dost věcí naučila a pochopila. Zažila jsem nádherné kouzelné momenty. Mohla jsem zažít, jaké je to být přijata v kruhu žen, taková jaká jsem. Dalo mi to hodně nových myšlenek a díky tomu může teď jinak přemýšlít a vidím i jinak svět. Poznala jsem neskutečné osoby. Všechny ženy/dívky, kterýma jsem se měla možnost seznámit, mě něco naučily a byly pro mě velkou inspirací. Našla jsem taky nové kamarádky. Eva je neskutečná bytost. Je a bude pro mě velkou inspirací. Byl to pro mě vážně krásný zážitek a kdybych tohle mohla zažívat pořád, byla bych snad nejšťastnější člověk na světě. Škoda, že poprvé to bude vždy jen jednou. Kdybych jela znovu, mělo by to zase jiný prožitek.

  Reply

 7. Týna
  18 srpna, 2020 @ 8:29 am

  Podle mne by si tento pobyt měla dopřát každá žena ❤️ Já osobně jsem si díky pobytu odpověděla na mé nezodpovězené otázky uvnitř sebe. Poznala jsem spousty úžasných lidí a zjistila, že je důležité být vděčná za cokoli. Moc děkuji Evičce, jak se o nás starala ❤️ cítím opravdu velikou VDĚČNOST

  Reply

 8. Eva
  18 srpna, 2020 @ 2:13 pm

  Ráda bych napsala reakci na pobyt, která by mohla přenést to OPRAVDOVÉ a velké nutkání a ocenění, které do ní chci vložit, ale to bohužel nejde. Někdy slova nestačí, přesto to zkusím – PROSÍM, VĚŘ. Ty, která myslíš, že už není z čehokoliv cesta ven a že už se nic nemůže změnit, třeba ani na chvilku, tak právě Ty, i vy všichni ostatní věřte, že to jde. Alespoň na chvíli. Jen zažít ten pocit a nebo ho zažívat pořád. A to díky pobytu od Evičky. Mám za sebou roky návštěv různých léčitelů, doktorů, psychologů, šamanů, koučů a bůhví čeho. U ŽÁDNÉHO z nich jsem nevnímala SEBEMENŠÍ změny ani po měsících či letech. Za to víkend u Evičky mi dal tolik, že sama nevěřím, že někdo na světě má tu moc změnit nebo vyšťourat ty bolesti v nás a navést nás na tu lepší cestu. Já nikdy nepřestanu být vděčná a každý by si tenhle pocit zasloužil zažít. DĚKUJI a KLANÍM SE.

  Reply

 9. Monika
  18 srpna, 2020 @ 9:32 pm

  Je mi 22 let a za celý svůj dosavadní život jsem se nikdy necítila tak doma, jako právě na chatě u Evči. Ten pocit bezpodmínečného přijetí, lásky, to že nic není dobře nebo špatně, všichni a všechno je tak, jak má. Jsem ráda, že jsem se rozhodla na pobyt jet. Celkem jsem se bála, protože bych měla sdílet své vnitřní pocity s někým úplně cizím, bylo to pro mě nemyslitelné. Ale nakonec jsem jela. A své pocity a myšlenky jsem se tam naučila sdílet. Zjistila jsem, že když se tak lidem otevřu, už to nemusí být cizí lidi. Poznala jsem tam nádherné dušičky, vyslechla jsem si jejich příběhy, zjistila jsem, co máme společné, jaké problémy řeší ostatní, uvědomila jsem si, v čem je moje síla, ale také jsem našla obdiv k ostatním ženám ve věcech, se kterýma jsem se v životě nesetkala a neuvědomovala si je. Já sama jsem sebe překvapila a překonala své strachy a našla tak v sobě spoustu nové síly. Děkuju každé ženě. Za její přítomnost na tomto pobytu. Děkuju Evičce. Za její sílu a odhodláni pořádat tyto pobyty a pomáhat tak ostatním ženám. Je to nádherná Žena a má můj velký obdiv. A děkuji také sobě. Za posbíraní odvahy a odhodlání jet na tento pobyt. DĚKUJU ❤️❤️❤️

  Reply

 10. Kačka
  19 srpna, 2020 @ 11:10 am

  Evči profil jsem na Instagramu objevila během koronavirové pandemie díky podcastům, a už to, že jsem ji začala sledovat, mi v mnohém otevřelo oči.
  Když jsem pak uviděla možnost přihlásit se na pobyt pro ženy, na kterém zbývalo poslední místo, poslechla jsem svoji intuici a šla do toho.
  A jaké to bylo? Bez nadsázky můžu říct, že to byly nejlépe investované peníze a především čas letošního léta! Mám pocit, že pobyt musel trvat min. týden, když si vzpomenu na to, kolik jsme toho vyzkoušely a prožily, sdělily a vyposlechly, předaly a načerpaly…
  Jsem nesmírně vděčná za to, že Evička tyhle pobyty pořádá a že jsem mohla být součástí jednoho z nich, protože byl přesně tím, co jsem v tu chvíli potřebovala. Věřím, že to nebyla náhoda.
  Z pobytu čerpám dodnes – do svého života jsem zavedla nové rituály a možná i díky nim mi i měsíc poté stále přicházejí nová uvědomění. To, co mi třeba během víkendu nedávalo úplně smysl, se mi najednou vyjasňuje a já jen žasnu.
  Zkrátka, pobytem to nekončí, pobytem to teprve začíná! A já se těším, co přijde.
  Děkuji Evče, sobě i ostatním holkám za tak úžasný víkend!

  Reply

 11. Jana
  19 srpna, 2020 @ 12:15 pm

  Byla jsem na pobytu do Hlubin ženství s tím, že jsem chtěla zažít vědomý ženský kolektiv a více očekávání jsem od něj neměla. Na pobytu jsem zažila neskutečný proud energie, momentů si dovolit, aha-momentů v mém životě a také neskutečně silnou energii žen kolem mě, které naprosto upřímně sdílely své příběhy, které byly tak podobné těm mým. Pobyt do Hlubin ženství určitě doporučuji všem ženám, které chtějí/touží žít vědomější život a chtějí se ponořit do svého nitra a rozvinout v sobě víc ženskosti. Retreat nemá učit ženy, jak se stát ženami, nejsou tam dané návody ani to není kurz, je to jen vědomý pobyt (žádná dovolená ani odpočinek), na který určitě stojí za to jet, protože tam mohou vzniknout krásná přátelství a může tato zkušenost otevřít dveře a změnit pohled na sebe sama – záleží jak moc si dovolíte jít do nitra. Nic není bráno špatně ani dobře, nikdo není souzen a vy můžete být sama sebou. Neočekávejte odpočinek a super dovolenou, kurz je náročný v rámci energie, přijetí, řešení svých traumat a je to potom naprosto úžasný pocit, jakoby se člověk znovu narodil. Měla jsem pocit, že tam mohu sdílet věci, které v naší společnosti nejsou úplnou normou – prostě být sama sebou. Váháte? Jeďte. Za tu zkušenost to určitě stojí, protože Evička do toho dala/dává hodně.

  Reply

 12. Pája
  20 srpna, 2020 @ 7:41 pm

  Na tento seberozvojový víkend jsem se přihlásila,protože se už pár let na sobě snažím pracovat sama. A myslím,že teorií už znám naprosto perfektně,ale uvedení do prexe zaostává. Měla jsem určitá očekávání,ale i ta největší očekávání,realita tohoto víkendu předčila. Absolutně jsem nečekala,že si odvezu cokoliv co budu aplikovat i po kurzu a už vůbec jsem nečekala,že z těch AHA momentů se poučím a začnu konečně užívat v praxi!! A to je pro mě nejdůležitější. Cítím,že žiju tady a teď, hodně jsem pustila stres,zatím se nevrátilo ani zajídání emocí,a dokonce moje okolí se děsí,kolik mám názorů a jak jsem je začala říkat nahlas. Cítím v sobě velkou změnu,probudila jsem lásku vůči sobě a na tom chci i nadále pracovat. Každému vzkazuji,vůbec se nerozmýšlejte a jeďte!!!Dost bylo teorie ❤️

  Reply

 13. Františka
  23 srpna, 2020 @ 9:41 am

  Na pobyt jsem jela v červnu, byla jsem nejmladší ze všech žen, takže jsem měla trochu strach, nakonec jsem si to ale neskutečně užila. Po příjezdu domů jsem se ale hned vrátila do starých kolejí a měla jsem pocit, že se nic nezměnilo. A pak to pomalu nenápadně přišlo, vyměnila jsem podstatnou část šatníku a začala jsem se oblékat tak abych podtrhla svoje ženství. Trvalo dva měsíce, než jsem si toho sama všimla. Začala jsem pomaličku být hrdá na svoje křivky a celkově na to, že jsem žena. A včera přišla moje první bezbolestná menstruace. S ženami z pobytu jsme stále v kontaktu a jsem tady pohotově jedna pro druhou. Za to bych jim chtěla moc poděkovat. Jsem moc ráda, že jsem poslechla intuici a dovolila si jet na pobyt. Jsem vděčná, že jsem poznala holky a Evičku, jsem vděčná že mám menstruaci a jsem doopravdy vděčná, že jsem žena.

  Reply

 14. Hanka
  24 srpna, 2020 @ 10:09 am

  Po pobytu jsem odjížděla domů s pocitem, že si snad nikdy nezvládnu vyřešit vše, co mi pobyt odhalil.. nyní mám pocit, že jsem silná a že zvládnu vše, co potřebuji a co si DOVOLÍM zvládnout.. víkend byl plný uvědomění, sdílení, silných okamžiků a zážitků, které ve mě budou doznívat ještě dlouhou dobu. Cítím se jako žena, cítím se skvěle, cítím se svá. Ještě je to běh na dlouhou trať, ale už teď na startu vím, že jet na pobyt k Evče, bylo nejlepší a nejodvážnějsí rozhodnutí. Pokud čteš tyto řádky a nemůžeš se rozhodnout, zda na pobyt jet, ale víš, že se potřebuješ někam posunout, pak ti radím, abys jela.. rozhodně nebudeš litovat! Děkuji všem ženám z pobytu. Děkuji Evče, že o nás láskyplnně pečovala.

  Reply

 15. Edie
  25 srpna, 2020 @ 12:20 pm

  Ahoj Evi,

  moc ráda bych Ti napsala o mých pocit v rámci a po retreatu, který jsem s Tebou a holkama mohla zažít. Pro mne to byla první taková věc, kterou jsem absolvovala a musím říct…jako wow a uff naráz. Bylo to silný, těžký, hluboký, krásný… Nikdy bych nevěřila, co s člověkem tři dny můžou udělat…
  Je mi teď moc hezky, i když včera mi bylo ouvej, tak i přesto ten hezký pocit přetrvával – nevím, jak to popsat.
  Evi, já jsem si tam hrábla hluboko…nevím, jestli na dno, ale prostě prozatím nejhlouběji, kdy vůbec…
  Moc se mnou zahýbaly vnitřně ty rozhovory na určitá témata. Moc děkuju, že na téma “ženství” jsem mohla být s tebou…moc mi to pomohlo. Můj obraz ženství aka Penelepo Cruz a tvoje zrcadlo pro mne bylo v první chvíli neuvěřitelné a pak přišla bolest žaludku…která po drobném připuštění, že by na tom mohlo být něco pravdy, odezněla…
  Spojení s lůnem…velmi silný, pozitivní zážitek, v který bych nikdy nevěřila, že můžu zažít. Ale nahlížím na něj a na sebe teď moc hezky a hlavně propojeně. Což se mi ještě asi nikdy nestalo….tak jako bysme jeden druhého, jedna druhou hýčkaly…to dvojake osloveni je proto, ze to nevnimam v zadnem pohlavi, tak nejak jako entitu…
  Metoda EFT – to byla velká síla. Už v sobotu, když vyplul na povrch program “Nejsem dost” jsem si říkala, co z toho vyleze…ale při EFT ten obrovský strach a lítost, které v sobě mám – to jsem netušila vůbec. Svůj vnitřek jsem přikládala jakési vnitřní melancholii a uzavřenosti, kterou jsem si spojovala se svým znamením – Rybami. Vůbec jsem nevěděla o tom obrovském strachu, ve kterém se utápím a zastírám pomoci jiným a obavou o ně, abych se nemusela do hloubky zabývat sama sebou. Pořád to ve mně zní, ale dovoluji si to prožít, odžít, být a cítit…a uvidíme, co se s tím stane. Můj strach z chyb a z toho, že zklamu – sebe, jiné, že nebudu dokonalá, i když vím, že nejsem…no trochu se v tom plácám…
  V pondělí jsem byla s mamčou a musím říct, že se na ní dívám s obrovskou láskou a respektem k tomu, že ona má svůj příběh a dělala to nejlepší, co uměla a dokázala. A s malou se teď hodně mazlíme a koukáme se dlouze a zhluboka do očí…je to zajímavé. Navíc potkávám ženy, které mi někde proletěly životem a dlouho jsme se třeba nepotkaly s tím, že by bylo fajn strávit spolu trochu času.

  Reply

 16. Veronika
  3 listopadu, 2020 @ 9:02 am

  Tenhle pobyt mi toho strašně moc dal. Až jsem nečekala, že to pro mě bude jeden nejkrásnější víkend za celý tenhle rok doposud. <3 Už minulý rok tuším, že jsem psala Evičce, kterou už dlooouho sleduju na IG, že mám tak nějak pocit jet na první pobyt, který letos bude. První byl pro ženy s Endometriózou, takže jsem jela na první, co byl pro nás ostatní. 😀 A udělala jsem dobře. 19.-21.6.2020. <3 Tenhle pobyt byl naprosto úžasný. Ze začátku jsem byla nesvá, nevěděla jsem, jestli zapadnu do kolektivu, ale postupem času to opadalo a byla jsem to víc já. A to hlavně díky všem těm aktivitám, které pro nás Evička připravila. Mohly jsme se s dalšíma ženama krásně poznat, nechat emoce volně proudit, být víc samy sebou, nebát se toho, zažily jsme pocit bezpodmínečného přijetí, každá jsme měly nějaké své trable, každá různě velké, ale zároveň pro každou z nás znamenaly tak stejně moc, jako u jiných. Nebyla tam žádná soutěživost v tom, že bychom si řekly, že to někdo nemá tak těžké… A bylo mě naprosto důležité říct, čím jsem si prošla, jak na tom jsem teď a hlavně říct si to nahlas a prožít to, co ve mě ty vzpomínky vyvolaly. A zase jsem pocítila, že jsme tam všechny pro druhé. Podpora, láska, pochopení, přijetí. Jak tak na to celé vzpomínám, je mi krásně a zároveň mám pocit, že bych se ráda zase sešla s celou tou skupinkou žen na tak nádherném místě, kde se pobyt konal. Nemůžu zapomenout na všechny ty zážitky, vědomé poslouchání druhých, dýchání Wim Hofovy metody, u které jsem netušila, jak moc silný prožitek z toho první den budu mít, plavání ve studeném rybníce v dešti, na který jsem se překvapivě až moc těšila a spontánní tanec, kterého jsem se bála asi nejvíc a víte co? Byla to ta nejlepší chvíle tančení, jakou jsem kdy zažila a mohla jsem dát stranou strach, že by mě někdo viděl, jak tančím, a že dělám něco "špatně" a bla, bla, bla… Prdlajs, nic není dobře ani špatně, to jsem se tam taky naučila. A navíc, po příjezdu domů to mělo všechno ještě velký dojezd. Nikdy jsem se necítila líp, uvolněná, svá, že mi bylo jedno, že hned první den jak jsem přijela jsem si dávala sprchu a pouštěla si u toho písničku Zatancuj si so mnou, zpívala u toho nahlas! a tančila si. No a co, že to zřejmě šlo slyšet přes stoupačky nebo na chodbu, protože jsme měli tenké stěny v bytě. Bylo to taaak uvolňující a osvobozující v tu chvíli a to bylo pro mě důležitější. Dovolit si dovolit, další věta, která se mnou rezonovala. Jo a taky jsem se naučila být zkrátka více ženou. Před pobytem jsem se zkrátka dlouhé roky bála chodit jako žena, při pohybu prostě kroutit boky, pro někoho zcela běžná věc, nad kterou se nepozastaví, ale pro mě to byl stres a strach, chodila jsem po městě se zatnutýma půlkama a jakýmsi sevřením. Po pobytu chodím zcela uvolněná. Málem bych zapomněla zmínit ještě k tomu tanci, že jak jsem si tak doma tančila a stále tančím, přimělo mě to konečně přemýšlet o přihlášení se na kurz tanečních, které, jestli to corona s dovolením povolí, budou začínat v lednu příštího roku. Do té doby si dál budu tančit doma sama se sebou. <3 S láskou a poděkováním, za to všechno, co mi ten pobyt přinesl, Evičce.

  Reply

 17. Janča
  13 prosince, 2020 @ 8:09 am

  Doporučuju každé ženě. Témata, která se tam otvírají jsou skvěle promyšlena a každá si odtud něco odnese. Dovolit si dělat něco jinak než obvykle – v mém případě spát venku (naspoledy jsem venku spala asi na dětském táboře) nebo se jít koupat ráno do rybníka (nesnáším rybníky, nikdy se v nich nekoupu). Ale tam to všechno tak nějak plynulo a já nad tím nepřemýšlela. Odnesla jsem si odtud hodně. I když to vždycky nebylo příjemné, ale o tom to je, to posouvá. Ty tři dny mi přišly jak týden. Jeďte, nic od toho neočekávejte a jeďte…pak uvidíte 🙂

  Reply

 18. Alena
  12 července, 2021 @ 3:09 pm

  Strašně těžko se dá vyjádřit slovy jaký víkendový pobyt je. Přála bych každé ženě, aby si dovolila jet a vše zažít. Pro mě to byl neuvěřitelně silný a hluboký víkend. Probraly jsme spoustu témat, zkusily si několik rituálů a cvičení, ale hlavně jsme byly samy sebou. Nečekala bych, co vše dokáže ženská energie, jak jsme se všechny otevřely a byly upřímné hlavně samy k sobě. Největší zážitek byl z flow dance, kdy jsem si dovolila být sama sebou a cítila čistou a upřímnou radost z bytí a tancuji si vesele dál i doma. Bonusem k tomu všemu je nádherná chatička, krásná příroda kolem a rybník za chatou, který se dá hned ráno využít k aktivitám 🙂 Na pobytu jsem si toho tolik uvědomila a vím, že pobytem to neskončilo…naopak, díky pobytu začíná dlouhá, ne vždy jednoduchá, ale krásná cesta k sebepoznání a seberozvoji. Cítím obrovskou vděčnost.

  Reply

 19. Květi
  12 srpna, 2021 @ 11:20 am

  ❤ Pobyt byl naprosto ÚŽASNÝ: Velice dlouho jsem se odhodlávala, zdali se mám účastnit pobytu – ať už v roli hrál strach z neznámého prostředí či strach z nějaké vynořené bolístky, o které jsem neměla tušení. A přesně to byly důvody, proč jít a musím říct, že to bylo nejlepší rozhodnutí. Eva pobyt úžasně vedla a vše co jsme na něm dělaly, dávalo obrovský smysl. Pobyt tak nádherně plynul, že jsem do něj ihned vplula a nechala se nést. Ženy byly naprosto úžasné a já se s nimi cítila být součástí jednoho velkého celku. Eva je úžasná bytost, která má dar ukazovat ženám cestu do ženství a vědomého života. Děkuji moc za tento skvělý pobyt, který mi toho dal ohromně moc. Určitě bych si ho znovu ráda zopakovala! ❤

  Reply

 20. Petra
  1 září, 2021 @ 10:49 am

  Díky pobytu pro ženy jsem si ujasnila zásadní otázky jako, co je pro mě ženství, jakou chci být matkou a našla jsem zapomenutou sebehodnotu. Doporučuji všem (nejen ztraceným a nejistým) ženám, které se chtějí dozvědět něco samy o sobě. Evička je skvělým průvodcem na cestě sama k sobě. Děkuji ?

  Reply

 21. Tereza
  1 září, 2021 @ 7:37 pm

  Na pobyt k Evicce jsem jela jiz potreti a nelituji. Pokazde mi pobyt prinesl neco noveho a prinesl mi prozreni, ktere jsem potrebovala. Evicka umi vytvorit krasne prostredi a laskyplne vede zeny, aby byly samy sobe radkyni. Uci, jak za sebe prevzit odpovednost. Vrele doporuji kazde zene?

  Reply

 22. Tereza
  2 září, 2021 @ 11:58 am

  Chtěla bych moc poděkovat Evičce za to, že se rozhodla sdílet s ženami její zkušenosti a provázet je na cestě k sebepoznání. Na pobytu se sejde 8 žen, každá úplně jiná a přitom tak stejné. Je krásné být ve společnosti, která vás nesoudí, před kterou můžete říct cokoli a všichni vás pochopí a když je potřeba, tak obejmou. Pobyt určitě není odpočinkový, je to práce, která pokračuje i po návratu z pobytu. Naučíte se o sobě spoustu věcí, spoustu věcí vám do sebe zapadne. Budete hodně mluvit, hodně přemýšlet, hodně se smát, občas možná plakat. Na tisíc procent pobyt u Evičky doporučuji každé ženě a těším se, že příští rok pojedu znovu. <3

  Reply

 23. Hana
  5 září, 2021 @ 6:39 pm

  Na pobyt jsem se přihlásila na poslední chvíli, kdy zbývalo poslední místo a jsem velmi ráda, že jsem jela. To, co se tam skutečně dělo, se těžko popisuje slovy. Celkově byl celý víkend mimo moji komfortní zónu a byla to naprostá pecka! Sdílení mezi ostatními ženami, které neznám, jsem se velmi bála. V závěru mi to však dalo nejvíc. Evička vytvořila naprosto bezpečné prostředí, kde nic není dobře a špatně, kde nikdo nikoho nesoudí, ale právě naopak, velmi podpoří.
  Těším se, až pojedu na víkend č 2! 🙂

  Reply

 24. Katerina Hrnova
  7 září, 2021 @ 7:07 pm

  Pobyt byl BOŽí, doporučuji ho všema deseti 🙂 nedá se ani slovy popsat, co všechno jsem si z pobytu odnesla. Nejenom, ze jsem si par důležitých veci uvedomila, ale také jsem si užívala tu obrovskou ženskou energii, kterou jsem za cely vikend mohla nacerpat. Po dlouhé době jsem dokázala pustit kontrolu nad sebou samou a uzit si vse naplno. Už se strašně tesim na příští rok, protože jsem na 100 % presvedcena, ze pojedu určitě zas ? pokud jeste vahate, tak prestante a jedte ?

  Reply

 25. Linda
  13 září, 2021 @ 2:22 pm

  Ať jsi skřítek, bohyně, víla, čarodějka, prostě žena 🙂 na tomto pobytu budeš přijata. S velkou dávkou podpory, s laskavostí a soucítěním.
  Bylo to nádherné spojení, za které jsem moc moc vděčná. Pokud si dovolíš jít do hloubky svého nitra, zažiješ nové věci s velkým přesahem.
  Dějí se tam zázraky. Evi děkuju <3

  Reply

 26. NikolaP
  13 září, 2021 @ 5:26 pm

  Až přímo na pobytu jsem zjistila, jak moc jsem takové setkání potřebovala, a až tam jsem pochopila, co vše si potřebuji vyřešit nebo pochopit. Pobyt u Evičky je místo, kde nic co řeknete není špatně a nikdo Vás za to neodsoudí. Vše řečené je součástí učení a cesty k sobě. Dlouho nebo možná nikdy jsem necítila takové napojení a energii s ostatními ženami. Moc děkuji, že jsem to mohla zažít. ❤️
  Změnu na mně dokonce poznal i partner, který po mém návratu prohlásil, že zářím jako Slunce. To myslím mluví za vše. ❤️

  Reply

 27. Raduš
  14 září, 2021 @ 5:36 am

  Když jsem psala Evči, jestli letos jsou pobyty a co a jak, byla jsem ve vztahu, který se jevil jako ten poslední, na celý život. Žila jsem asi půl roku v nádherném novém domě a doufala v dalšího člena rodiny. Jen jsem pociťovala podivný tlak a to, že se vzdaluju sama od sebe. Zeptala jsem se partnera, jestli by mu nevadilo, kdybych odjela tento pobyt, že se v sobě nějak nevyznám. Evča mi nabídla “až” zářijový termín. Byl duben/květen a já mlátila hlavou do zdi. Jenže v životě vám vždycky všechno přijde v pravý čas. Netrvalo dlouho a milý se se mnou rozešel, požádal mě o odstěhování a já neměla kam jít. Na pobyt jsem odjela se zcela jinými otázkami a řekla bych, že ještě teď, po pobytu se vynořují všechny odpovědi. Co vím už teď, že Eva je báječná průvodkyně ženstvím. Nevím, jak to dělá, ale během 3 dnů z vás udělá úžasnou kruci-vílu (interní termín naší skupinky), kdy i navenek po příjezdu vyzařujete něco nepopsatelného a děje se jeden zázrak za druhým. Nic se neděje náhodou, takže se vsadím, že pokud se rozhodnete jet, poznáte několik skvělých žen, které už nebudete chtít pustit ze svého života. Naučíte se úplně jiné komunikaci a vnímání světa kolem i uvnitř sebe. Pokud si to dovolíte, překonáte samy sebe a poznáte nepoznané. Možná prožijete ty nejhlubší emoce ve svém životě. Možná si dovolíte konečně plakat tiše i nahlas. Možná se konečně nadechnete a začnete žít. Pociťuju obrovskou vděčnost za to, že se to všechno stalo. Moc ráda bych vám prozradila víc, ale je to nepřenosné. Prostě se odhodlejte a jeďte.

  Reply

 28. Domča
  22 září, 2021 @ 2:00 pm

  Noví přátelé, nové zkušenosti, nové poznatky o ženství a hlavně o sobě. To vše a ještě mnohem více během jediného víkendu? Děkuji Evi za nádhernou zkušenost.

  Reply

 29. LuciinUm
  1 října, 2021 @ 6:22 am

  Velmi ráda doporučuji. Byla jsem letos na Evině retreatu pro ženy a velká spokojenost. Často na něj ráda vzpomínám a také si jej připomínám a praktikuji mnohá uvědomění, to vše pak umocňuje možnost online konzultace, kde u různých životních zádrhelů hledáme řešení a dolaďujeme. Eva je velmi zkušená a inspirativní bytost. Děkuji Ti ?

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *