2 Comments

 1. Nathalie
  30 dubna, 2022 @ 5:59 pm

  Dobrý den, Evo, ráda bych se Vás zeptal na názor a zkušenost, když se ohlédnete zpětně. Začala byste opět s WHOLE30 a následně si zaplatila kurz, nebo je kurz vhodný i jako náhrada za WHOLE 30 a přeskočit tento očistný krok a vydat se rovnou směrem kurzu?

  Podotýkám, že jsem osoba, která je 11 po operaci endometriózy a velmi ráda by po ukončení šesti nedělní naskočila na změnu stravování a vydala se postupnou cestou k paleo. Ale informací a možností je tolik, že mi jde hlava kolem a stále přemýšlím, jak a kde začít, abych své tělo zcela nezmátla, ale hlavně, aby to mělo hlavu a patu a bylo to dlouhodobě udržitelné. Přemýšlím, zda podstoupit eliminační dietu a následně prostě začít vařit paleo/low carb jídla podle kuchařky (https://paleosnadno.cz/svezi-kucharka/vyvar/1/) nebo kudy to vlastně vzít…?Otázky, samé otázky.

  Jsem v procesu četby knihy “Jídlo na prvním místě” a WHOLE 30, ale trochu se obávám přejít z diety po operaci (hodně lepku, hodně laktózy a vývarů, rýže…) na něco takového ze dne na den.

  Budu moc vděčná za Váš názor a případné doporučení.

  Moc děkuji a přeji krásný den
  Nathalie

  Reply

  • evazenamcz
   13 června, 2022 @ 3:14 pm

   Ahoj Natálie. Určitě si zaplať nejdříve konzultaci s nějakým odborníkem na stravování v oblasti WHOLE30 a Paleo Atd.. On s Tebou probere aktuální zdravotní stav a pomůže Ti vše nastavit na míru. Doporučuji Michala Krále, který je na Ig jako @jsemlowcarb.

   Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *