27 Comments

 1. Luciessence
  2 dubna, 2020 @ 1:03 pm

  Na online konzultaci u Evči jsem si objevila mnoho skvělých “aha momentů”. Pomohla mi změnit vnímání světa i sebe. Hned během dalších náročných týdnů jsem mohla poznatky i sebe hned ověřit. Ulevilo se mi v kolika programech – krávovinách jsem samu sebe držela, řídila. S Evčou jsme také probrali i partnerské vztahy a moc se mi líbí její uzemněný, racionální přístup. Je to príma holka a průvodkyně. Děkuji <3

  Reply

 2. Simona Lerchová
  2 dubna, 2020 @ 3:05 pm

  Má cesta k uzdravení aneb jak jsem se do rukou Evičky svěřila

  Jmenuji se Simča, je mi 34 let a červnu 2018 jsem porodila svého syna Filípka. Přišel na svět předčasně, ve 35tt, přirozeně, ale koncem pánevním. Měl 2 600 g, 46 cm, pohmožděné tělíčko a novorozeneckou žloutenku. Byl ale zdravý, v inkubátoru byl jen kvůli teplu. Kdybych měla popisovat vše, co u mě vedlo k rozvinutí poporodního traumatu, četli byste článek na 20 stran. Tomu dáme prostor jindy, pracuje se na tom. Takhle ve zkratce to zní vlastně jako trošku napínavý příběh s happy endem. Od začátku se ale všechno dělo úplně špatně, což se odrazilo na mé psychice, kojení, schopnosti vnímat sebe i miminko. Naštěstí nic z toho ale neovlivňovalo moje pocity vůči Fildovi. Dva měsíce jsem nicméně probrečela, protože jsem se nemohla srovnat s tím, co se za těch 8 dní v porodnici dělo. Další 4 měsíce byly těžké. Pak se to zlomilo. V půl roce dítěte jsem se posbírala a vykročila do nové etapy, jako sebevědomá matka, která vnímá svou intuici a dělá věci s naprostou přirozeností. Mylně jsem se domnívala, že tím je to vyřešené. Přesně po roce od porodu jsem se začala potkávat se svou starou kamarádkou, která má dvě děti a neustále se vzdělává snad ve všech oblastech týkajících se těhotenství, porodu, laktace, péče o dítě, výchovy, stravování apod. Chtěla vše slyšet. Po roce jsem tedy při vyprávění prožila znovu svůj porod a vše co následovalo. Celou dobu měla slzy v očích. Já pak týden probrečela. Najednou mi bylo jasné, že takhle dál nemůžu fungovat. O druhém dítěti ani nemluvím. Nevím, co by se mnou udělalo další těhotenství a představa porodu, dokud bych psychicky nebyla srovnaná s tím prvním.

  S Evičkou se známe takových 18 let, pokud dobře počítám. Sleduji celou její cestu a vždycky bylo skvělé si s ní povídat a vnímat její postřehy. Při jednom setkání jsem jí stručně tenhle svůj příběh vyprávěla. Evča začala dělat víkendové retreaty pro ženy a poté, co jsem se týden trápila se znovuprožíváním téhle mojí krizové chvíle, jsem jí napsala, že asi potřebuju tenhle pobyt absolvovat. A tady přichází první moment, kdy poznáte, že člověk něco dělá opravdu zodpovědně, upřímně a srdcem. Evčina odpověď byla překvapující, ale dávala obrovský smysl. Řekla, že si myslí, že tohle pro mě není dobrá cesta, protože je potřeba si nejdřív vyléčit duši. Několik týdnu předtím ale absolvovala kurz terapie EFT a se znalostí mé situace navrhla, abychom zkusily tuhle metodu. EFT (Emotional Freedom Technique) ve zkratce (opravdu velice zjednodušeně) je alternativní metoda, která se zaměřuje na léčbu fyzické a emocionální bolesti prostřednictvím stimulace tzv. meridiánů, což jsou body využívané třeba v akupunktuře. Anebo jak mi to vysvětlila v první chvíli Evča: „zkusíme spolu přenastavit ten negativní prožitek z porodu, vymazat tu negativní emoci“.

  Takže jsem jedno odpoledne sedla do auta a jela za Evičkou na chatu. Kdybychom neměly „práci“, tak bychom to celé proklábosily, jako vždy. Ale po nějaké chvíli a uvolnění jsme se do toho pustily. Já jsem vyprávěla, Evča si dělala poznámky a občas se doptala na nějaký detail nebo emoci. V poznámkách si zdůraznila momenty, o kterých jsem měla problém mluvit. Tak moc vnímala i mou řeč těla, že přesně odhadla ty nejbolestivější chvíle. Následovalo krátké dechové/meditační cvičení, jestli to tak můžu nazvat a Evča postupně přicházela s těmi svými poznámkami. Opakovaly jsme klíčové věty a myšlenky, které mají pomoct přenastavit emoci z daného momentu a u toho mi poklepávala meridiány na zápěstí, předloktí, obličeji a hrudníku. Takhle jsme pokračovaly zhruba hodinu. A někdy ve druhé polovině přišel ten velký AHA moment. My jsme přišly na to největší trauma, které mě sžíralo celou dobu, o kterém jsem sice mluvila několikrát, ale teprve teď se ukázalo, že tady je ten největší blok a ta největší bolest! Moc jsem plakala. Prožila jsem to znovu. Brečím i teď, když píšu tyhle věty. V porodnici se stalo hodně věcí, které se stát neměly a neměla by je zažít žádná maminka. Zrození dítěte, zejména toho prvního, by nemělo být traumatické, stresující, emočně bolestivé. Ale často je. A ten moment, který byl nejhorší pro mě? Filípka po dvou velkých nástřizích a skákání po břiše vytáhli. Položili mi ho na břicho asi na minutu a pak ho odnesli. Po 31 hodinách kontrakcí a 2,5 hodinách extrémních bolestí bez anestezie jsem samozřejmě byla vyčerpaná. V té minutě jsem ani nestihla zareagovat. To, že je vše u konce a v pořádku jsem poznala pouze z výrazu manžela. Nemohla jsem mluvit, nebyla jsem schopná se během té minuty na Filípka ani podívat. A ony ho odnesly bokem a chtěly ho odnést na JIP. Díky porodní asistentce jsem ho mohla aspoň na další dvě minuty držet. Jak jsem psala na začátku, byl zdravý a potřeboval inkubátor jen kvůli teplu. Nebyl důvod ho odnášet. Ale sestry s ním nakonec odešly a já ho nemohla vidět až do druhého dne. 8 dní nám ho pak pořád dávaly a braly. Tohle je moje největší bolest.

  Uvědomuju si moc dobře, že maminky po císaři taky dítě třeba nemají u sebe. Některé dokonce požádají sestry o to, aby si dítě na chvíli odnesly a maminka si mohla odpočnout. Každý má jiné potřeby. Já jsem se o sobě díky Evičce a její terapii dozvěděla o sobě to, že jsem potřebovala mít Filípka u sebe. A když mi ho vzaly, pomalu mi tím lámaly srdce, psychiku i jakoukoliv mateřskou intuici.

  Vždycky jsem si myslela, že bych na jakoukoliv terapii šla raději k někomu cizímu, ke kterému nebudu mít žádnou vazbu a nebudu se tak stydět mluvit o čemkoliv. Tahle zkušenost mi ukázala pravý opak. Jedno sezení nevyřeší vše a já vím, že se k tomu budu muset vrátit a dořešit další věci, ale zároveň rozkrytím té největší bolesti a přenastavením mého vnímání vůči tomu momentu, mi spadl balvan ze srdce i hlavy. A můžu jít dál. Vím, že pokud se na mé cestě objeví další hrbol, který nebudu schopná sama obejít nebo přeskočit, tak budu hledat pomoc u Evy Kejíkové. Proto pokud máte pocit, že Vás v životě něco táhne zpět a nemůžete se pohnout z místa, neváhejte kontaktovat Evču. Navrhne Vám způsob terapie nebo konzultace, který pro Vás bude nejvhodnější a bude s Vámi pracovat profesionálně a zodpovědně. Potřebuje (a i Vy) k tomu jen jedno – Vaše odhodlání a vůli něco ve svém životě změnit, vyléčit, vyřešit, přenastavit. Nebudete litovat.

  Reply

 3. Hana
  6 dubna, 2020 @ 2:12 pm

  S Evičkou jsem prožila svou první EFT terapii v srpnu minulého roku, díky které se můj život výrazně změnil k lepšímu.
  Během terapie jsem si řešila komplikovaný vztah s matkou, kvůli kterému jsem měla problémy i v mnoha dalších oblastech svého života – v mém nitru byla zakořeněná velká bolest a křivda, smutek a nenávist.
  Díky terapii jsem se mohla odprostit od těchto negativních pocitů a emocí a najít cestu k přijetí. Terapie mi velmi pomohla – nejen že se doopravdy zlepšil můj vztah k matce, ale hlavně jsem dokázala odpustit a zpracovat si tu bolest, kterou jsem dlouhá léta nosila v sobě. Také mi terapie pomohla k cestě k sebepřijetí a k sebelásce.
  Moc Evičku doporučuji, je velmi empatickou a vnímavou průvodkyní a terapeutkou. Čas s ní je pohlazení pro duši.

  Reply

 4. Zuzana Bakulová
  30 dubna, 2020 @ 10:24 am

  Velmi ráda bych doporučila Evičku jako Vaší průvodkyni. Je to velmi trpělivá žena, kterou baví a naplňuje tato práce. Vždy mi mile poradila i jen tak. ? Čehož si velmi cením. Konzultace vedená Evičkou byla hodně intenzivní, silná, zajímavá a bavila mne. Poté je již na nás jak s EFT metodou budeme dál pracovat. 🙂 Děkuji Evičce za otevření nových “dveří” sebepoznání. ☺️ Ať se daří! ???

  Reply

 5. Peťka
  30 dubna, 2020 @ 10:42 am

  Je to teprve pár dnů, kdy jsem měla s Evičkou on-line sezení a samozřejmě jsem byla zvědavá co mi to přinese, byla můj první průvodce a první člověk, se kterým jsem řešila něco osobního a reálně pojmenovala svoje emoce a vrátila se až do dětství. Rozhodně mi to pomohlo v tom, že jsem pochopila proč se chovám a cítím v některých oblastech tak a tak, jak hluboké to má souvislosti a hlavně jsme s tím společně pracovali. Nešlo tu pouze o techniku a řešení toho co potřebuji, ale cítila jsem s Evi takové zvláštní napojení a fakt mi bylo příjemně! Povídala bych si s ní další hodiny! Má nadhled, děla to s láskou a zápalem! Cítím z ní obrovskou empatii a pochopení pro nás ženy ♥️ Rozhodně doporučuji alespoň jedno sezení, protože vám nastaví minimálně zrcadlo a bude to čas jen pro vás ♥️ Kde v té chvíli budete sami se sebou a v bezpečí ♥️

  Reply

 6. Veronika
  30 dubna, 2020 @ 11:31 am

  Je mi velkou ctí, že právě teď mohu psát tyto řádky. Asi jako každý z nás se jednou v životě ocitne na dně, tak i já věčná pedantka, pečlivka a možná trochu naivka…V lednu tohoto roku jsem odcházela z ordinace svého praktického lékaře s receptem na antidepresiva, s žádankou na psychoterapie a s diagnózou syndrom vyhoření. Po pár týdnech proležených na gauči, kdy i naprostá banalita, jako dojít si na toaletu byla pro mě vyčerpávající, jsem si řekla, že tento stav nemůže trvat věčně. V hlavě neskutečný chaos, smršť myšlenek, které nešly zastavit a dokola opakující se otázka: Kde jsem si na tento problém zadělala? Co tomu předcházelo? Může za to diagnostikovaná endometrioza a vyčerpávající honba po dítěti? Nebo snad snaha o to, zavděčit se všem za jakýchkoli okolností? A nebo možná taky to, že celý svůj život se hledám a nemůžu se najít? Doteď neznám jasnou odpověď, jedno ale vím určitě. Zvedla jsem se z toho gauče a dostala chuť na sobě pracovat. Já, která se styděla si kdykoli říct o pomoc nebo sdílet s někým své bolístky jsem napsala Evičce se zájmem o její konzultaci. Bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem za ty měsíce mohla udělat. Už po první konzultaci jsem měla jasno, že to nebude lehké, ale ani přesto mě neopustila chuť se na tuto cestu s její pomocí vydat. Teprve ona mi odkryla věci, na které bych si sama nepřišla. Já ji nazývám svým andělem. A děkuju i těm nahoře, že zařídili to, že jsem mohla poznat někoho tak empatického, chápajícího, inspirujícího a tak laskavého jako je EVA. Už teď se těším na naši další konzultaci a jsem si jistá, že to ovoce, které mi tohle všechno přinese bude přesně tak sladké, jako si ho představuji.

  Reply

 7. Týna
  1 května, 2020 @ 6:32 pm

  Má první online konzultace mi přinesla úlevu a krásný pocit.? Když jsme skončily, cítila jsem se úplně jinak. Silnější, ale zároveň křehká. S potřebou více vnímat a naslouchat své vnitřní já a být na na něj ohleduplná.❤️ Ještě kus cesty půjdu, ale už mě to neděsí, ale naopak si to více užívám.
  Jsem opravdu ráda, že jsem na Evu narazila. Je neuvěřitelně empatická a příjemně se s ní povídá. Děkuji❤️

  Reply

 8. Kristýna
  2 května, 2020 @ 1:29 pm

  Ráda bych tímto dala naději i těm, kteří už přestali doufat, že se jejich situace zlepší… Jde to! Nevzdávejte to! Po dlouhé době beznaděje mi ji práce s Evičkou zase vrátila a já si jí moc vážím. Jsem vděčná sama sobě za to, že jsem to zkusila, a Evičce za to, že je otevřená, milá a plná pochopení. ♥️

  Konzultace s Evičkou byla jedna z nejkrásnějších zkušeností a jedno z nejdůležitějších rozhodnutí, co jsem v životě udělala. Dlouhé roky jsem se svojí nemocí bojovala, nepřijímala ji, nesnášela co se mi děje a ptala se sebe sama “proč zrovna já”. Po pár letech jsem se vydala na cestu sebepoznání a pochopila “proč” já, pochopila jsem podstatu své nemoci a začala pracovat na sobě a se sebou, abych opět našla zdraví. Cesta je už dlouhá a já jsem opět dorazila do slepé uličky. Znám všechna “proč”, všechna psychosomatická vysvětlení své nemoci, hodně různých přístupů k léčení svého těla a duše (nejen potlačování symptomů), ale přestože nejsem zdravá a pořád bylo potřeba něco víc, nový krok. A ten jsem udělala díky Evičce a s její pomocí. Vedle fyzických symptomů se se mnou totiž vydala do prozkoumání mých emocí, pocitů a situací, které jsou spouštěčem a dnes i důsledkem mé nemoci. Díky Evičce jsem pochopila, že aby mě nemoc opustila a já ji naplno pochopila, musím jít hlouběji. Nestačí vnímat svět očima toho do NEchci, ale změnit své programy na to, co CHCI. Jak se chci v “kritické” situaci cítit, co chci prožívat…. Bez Evičky bych se na to nikdy z tohoto pohledu nepodívala, ale hlavně bych si nedokázala položit některé otázky, natož si na ně odpovědět.
  Protože jsem se už mockrát zklamala z krátkosti účinku různých metod, šla jsem do toho bez jakýchkoli očekávání ale s otevřeným srdcem. Naděje přece umírá poslední. Dnes je to skoro měsíc od konzultace. První dva týdny jsem byla naprosto bez příznaků, od té doby jsem měla jen pár “horších” momentů. Už ale vím, jak s nimi pracovat a musím říct, že to opravdu funguje. Kromě fyzických příznaků ale vnímám hlavně změnu v to, jak se ke “krizovým” situacím stavím a jak je nyní vnímám. Moje reakce jsou úplně jiné než dříve, sama tomu nemůžu věřit.

  Těším se na to, co budoucnost přinese, ale jedno vím jistě – v budoucnu se na ni opět obrátím, ať budu řešit cokoli. Protože má moji plnou důvěru. ♥️

  Reply

 9. Simi
  3 května, 2020 @ 7:54 pm

  Moc ráda bych Vám Evičku doporučila na terapii, konzultaci. Moc mi pomohla -zastavit se,uvědomit si co řeším,co potřebuji,jaké jsou odpovědi na moje otázky. Terapie byla velice příjemná, čerpám z ní denně. Evička je osobnost a má srdce na pravém místě. Děkuji Evi ❤️

  Reply

 10. Zuzana
  3 května, 2020 @ 8:14 pm

  Evča mi pomáhá pracovat se svými pocity metodou EFT. Zabírá doslova okamžitě, a to na sobě pracuji už nějakou dobu. Terapie s Evou jsou bomba. Chápeme mě, vyslechne, můžu jí svěřit cokoliv. Děkuji!

  Reply

 11. Veronika
  4 května, 2020 @ 2:55 pm

  Evičku a jeji konzultace všemi deseti doporučuju! Nejenom, že je to úžasná osoba, která dokáže inspirovat k tomu, žít svůj život tak, jak chceme, ale navíc je to skvělá koučka! EFT metodu jsem na terapii s Evičkou zažila poprvé, ale už po pár dnech jsem cítila výsledky, dokonce i moje tělo začalo komunikovat a čistit se. Teď už je to pár týdnů zpět a já mám pocit, že za tu dobu vidím opravdu reálnou změnu ve svém reagování na určité situace a v tom, jak se rozhoduju. Rozhodně doporučuji to zkusit, navíc je vidět, jak neskutečně ji takto pomáhat baví a naplňuje, a máte pocit, že se o Vás stará někdo, kdo pro Vás opravdu chce jen to nejlepší <3

  Reply

 12. Tereza Studená
  5 května, 2020 @ 8:21 pm

  Mám za sebou sice “pouze” dvě konzultace, ale pro mě byly velmi zlomové a převratné. Odehrálo se tam hodně změn, práce, slz, ale bylo tam také hodně laskavého přístupu a vedení úžasné Evičky. Měla jsem a mám pocit, že tady u Evičky jsem v dobrých rukách. Ihned po konzultaci jsem cítila velkou úlevu a měla jsem pocit, že mi někdo ze zad sundal obrovské břemeno. Několik dalších dní se změna usazovala a ustalovala a Evička se stále zajímala o to, jak se cítím a co prožívám. Nejen že dělá, co ji baví a pro co má dar, ale nenechá tě samotného/samotnou ani po konzultaci. Je pořád s tebou a je ti laskavým průvodcem tvými stavy. Jak sama říká, nechce, aby se na ní klient cítil závislý. A tak to má být. Proto se na Evičku obracím a jistě obracet budu. 🙂 Evi, dělej to dál svým srdcem, jak to umíš jen Ty.

  Reply

 13. Katarča
  11 května, 2020 @ 10:04 am

  Je velmi zajímavé kam se mysl, tělo a následně život posune už během konzultace. Otevřete dveře, které jste ani neviděli na plánu. Rozhodně doporučuji! Pokud nevíte co se sebou, vztahem, životem… Nebo se prostě potřebujete “jen” hnout z místa.. Nemá smysl se rozepisovat, protože TO MUSÍTE ZAŽÍT SAMI!

  Reply

 14. Pavla
  12 května, 2020 @ 7:48 am

  Mám za sebou první konzultaci s metodou EFT. Šla jsem vlastně do něčeho,že jsem vůbec netušila,co mě čeká. Na nějakém seberozvoji již pracuji delší dobu,ale vždy jsem jenom našla to,co mě tíží,ale neuměla jsem s tím nijak pracovat. překvapilo mě,jak silně jsem metodu prožívala. Než jsme si s Evou zavolaly,tak jsem se strašně bála,že se budu stydět a nebudu moc otevřeně mluvit,ale k tomuhle problému vůbec nedošlo. Bylo to velmi příjemné a naplňující setkání. Po 14 dnech hodnotím,že pomalu ale jistě si začínám utvářet své hranice.

  Reply

 15. Johana
  12 května, 2020 @ 7:17 pm

  Přesně tohle jsem potřebovala- toto byla první věta, kterou jsem si řekla, když jsme ukončily s Evičkou konzultaci. Byla jsem trošku sjetá, nevím jak to dělá, ale měla jsem chuť jít běhat maraton, péct dorty, skákat na trampolíně salta…a mnohé další. 😀 Evička je prostě kouzelnice.
  Za mě nejlepší EFT konzultace, kterou jsem zažila a že jsem už nějaké zažila. ♥️

  Reply

 16. Markéta
  8 června, 2020 @ 7:07 pm

  Není pochyb o tom, že Evička se v této práci našla a opravdu ji miluje. Vím, že jsem se svěřila do těch správných rukou a v tom, co dělá, jí důvěřuju. S radostí s ní budu ve spolupráci pokračovat 🙂

  Reply

 17. Andrea
  8 června, 2020 @ 7:46 pm

  Evička je na prvý pohľad a na počutie ani nevravím veľmi milý a úprimný človek. ❤️Ako človek disponuje nesmiernou ochotou vypočuť Vás a snahou naviesť Vás na cestu k vyriešeniu Vášho problému. Je nevtieravá a pri rozhovore s ňou máte pocit akoby ste sa rozprávali s veľmi dobrou priateľkou 🙂 . Ďakujem za jej nepredstierané
  emócie a otvorenosť , čo si na nej veľmi cením (a hlavne v tejto dobe, kde sa tieto cnosti príliš nenosia) ??

  Reply

 18. Jana
  8 června, 2020 @ 8:08 pm

  On-line konzultace s Evčou byla moc příjemná. Je to milá žena, která má srdce otevřené a která nebude soudit váš příběh. Naopak – vyslechne si vás a zkusí vás nasměrovat na tu správnou cestu. Jaká cesta to je? To je pro každého jiné… Odmakat si to samozřejmě budete muset všechno sami (y) :-), tuhle práci za vás neudělá nikdo, ale pokud nevíte kudy kam, Evča může být ten správný průvodce a impuls pro to něco změnit.

  Reply

 19. Nikola
  9 června, 2020 @ 11:58 am

  Svoji prvni konzultaci jsem si dala jako darek sama k sobe letosnim narozeninam, duvod byl ten, ze mam endometriozu a uz par let se v tom tak nejak ‘placam’. Evicka je uzasna, vse mi vysvetlila a zjistila jsem, proc ke mne endometrioza vlastne prisla. Najednou se objevila spousta veci na kterych chci ve svem zivote pracovat. Mimochodem je skvele, popovidat si konecne s nekym, kdo si tim sam prosel a uzdravil se. Evicka je takova vila dobra nadeje. Moc dekuji za konzultaci a tesim se za mesic na dalsi 🙂

  Reply

 20. Edie
  26 listopadu, 2020 @ 2:37 pm

  Konzultace s Evčou pro mne byly těžké, ale úlevné. Je těžké se podívat do svého nitra i na ty černé stíny, které tam jsou schované a ovlivňují mne…
  Moje “cesta s Evčou” začala už retreatem “Cesta do hlubin ženství”, kde jsem si odhalila některé věci, ale věděla jsem, že potřebuji a hlavně chci víc. Jsem moc ráda, že mi Eva byla průvodkyní a já jsem mohla dojít, až k setkání se svým vnitřním dítětem. Dodnes čerpám z toho pocitu a je mi hezky 🙂
  Evču můžu doporučit, pro její empatii a pragmatismus zároveň, kdy je provedení vnitřními “příběhy”, technikami a odpověďmi na vnitřní otázky něžné, ale zároveň pevné, což mi hodně pomohlo se sama v sobě neztratit, ale s laskavostí se obejmout. Evi, děkuju :-*

  Reply

 21. Monika
  20 března, 2021 @ 1:23 pm

  Evičku jsem oslovila před rokem na Instagramu, protože se mi líbila její práce. Můj důvod proč jsem ji oslovila byl ten, že jsem bojovala s akné a nevěděla jsi rady. Po roce konzultací a prací na sobě jsem téměř bez akné. V létě jsem absolvovala víkend (Cesta do hlubin ženství). Evču můžu vřele doporučit. Děkuji za ní, že mi vstoupila do života. 🙂

  Reply

 22. Sivan
  30 dubna, 2021 @ 10:01 pm

  Jaky je rozdil mezi intuici, cestou srdcem, cestou mozkem, a vlastnim pranim, vzrusenim, nebo komfortnosti?
  Co nas vede na nasi ceste? Co je to intuice? Kdo anebo co ovlivnuje nasi intuici?
  Kdyz mi mozek rika snadnejsi a racionalnejsi cestu, ktera me chrani v jistotach, je spravne jit cestou komplikovanou az sebedestruktivni?
  Je sebedestrukce vzdy prilezitost rozlozit a rozbourat nefunkcni veci v zivote anebo se bez toho vseho obejdu?
  Kde jsou me hranice?
  Co kdyz me srdce ovladaji podvedoma prani nebo traumata, ktera mi neslouzi?
  Jak se napojit na intuici, kdyz z jedne strany krici mozek a z druhe srdce?
  A odnekud zespodu krici strach.
  Je to strach, ktery me ochranuje nebo me svazuje?
  Vidim vubec veci ciste tak jak jsou, anebo nevedome hledam nekvality – anebo si je naopak nevedome prikrasluji?
  A kde se v tom vsem zmatku zobrazi a odrazi sebelaska?
  A jak si definuji pro sebe sebelasku? Tam kde je mi dobre, ale je tam ale,
  anebo tam kde to neznam, ale muzu poznat, ale vystavim se riziku?
  Mam strach? Ceho se vlastne bojim?
  Bojim se ja, nebo muj rodic? Proc mi v hlave zni hlas mamy? Kde je muj hlas?
  Sebepoznani. Prijmuti. Ukotveni se.
  Klic k sjednoceni srdce, mozku, intuice a nalezeni sebe sama a sve cesty.
  A na tehle ceste vam muze byt Eva skvelou pruvodkyni, pokud si to dovolite.

  Reply

 23. Kristýna
  6 května, 2021 @ 12:06 pm

  Konzultace s Evcou byla moc prijemna ❤️ Odpovedela jsem si na spoustu otazek, ktere jsem vnitrne tusila, ale Evi me sikovne a empaticky dovedla k tomu si je nahlas priznat a zvedomit. Je prede mnou spousta prace, abych se citila tak svobodna a sebejista, jak bych si prala, ale uz vim, na koho se na sve ceste mohu obratit ? Evi ma uzasny prehled, nadhled a empatii. Tesim se na nase dalsi setkani ????

  Reply

 24. Radka
  14 ledna, 2022 @ 7:07 am

  Konzultace s Evou byla úžasná, ale to co přišlo po ní, byl teprve hukot. 🙂 V rámci jednoho sezení se téměř vyřešilo téma, které řeším dlouhodobě a poslední 4 měsíce dost intenzivně. Za jedno sezení!!! jsem si dokázala pojmenovat a zvědomit zlomy své kariéry a díky několika trefným otázkám a jednomu úžasnému úkolu, jsem si konečně uvědomila, jakým směrem bych se měla vydat, abych mohla najít své poslání. Děkuji! 🙂

  Reply

 25. Ľubi
  13 června, 2022 @ 9:45 am

  Moja skúsenosť s Evičkou je veľmi obohacujúca. Ak chceš so svojím životom niečo spraviť, no možno presne nevieš čo. Keď chodíš v kruhu a nevieš prečo, keď tlačíš na niečo a vlastne nevieš prečo. Evička je úžasná poslucháčka, dáva ti plnú pozornosť. Dokáže položiť správne otázky, ktoré ti otvoria nové pohľady. Všimne si to čo je pre treba zatiaľ ukryté. Ona ti však umožní na to si prísť sama. Dovoliť si objavovať nepoznané motivácie, skryté vzorce, strachy, presvedčenia. Môže ti pomôcť s nastavením hraníc. Naozaj už za jednu konzultáciu som prišla na množstvo zaujímavých myšlienok a vhľadov. Boli položené tie správne otázky. A hľadala som odpovede v sebe. Niekedy je to náročné, dovoliť si hladať, dovoliť si priznať , že je to inak. Dovoliť si pustiť. Myslím, že Evka má naozaj skvelú výbavu práve na to aby sprevádzala ženy. Bola oporou, vrúcnou náručou aj butľavou vrbou. Zároveň dokáže otázkami upriamiť pozornosť na ukrytémotivácie, strachy, vzorce. Niekedy je tá správna otázka začiatkom novej cesty 😉
  Odporúčam sa s Evičkou spojiť, ja za ten ča, čo ju osobne poznám som niekde úplne inde 🙂 zmeny som urobila ja, ale pomohla mi veľmi.

  Ďakujem Evi

  Reply

  • Viki
   24 června, 2022 @ 5:14 am

   Konzultace mi otevřela oči. Všechno co se mi stalo mi teď dává mnohem větší smysl. Nejdůležitější věc, kterou jsem si odnesla je že se mi děje jen to co sama dovolím, aby se mi dělo. Určitě to nebyla moje poslední konzultace. Každé ženě konzultaci s Evčou můžu jedině doporučit.

   Reply

 26. Michaela Zapletalová
  14 října, 2022 @ 8:45 am

  Když jsem se rozhodla převzít zodpovědnost za své zdraví a začala jsem zjišťovat informace o endometrióze, tak jsem narazila na Evky instagram, kde bylo spoustu informací o endometrióze, které mi hodně pomohly a hlavně jsem měla naději, že to jde se uzdravit. Rozhodla jsem se, že budu další a vybrala jsem si Evču a začala k ní chodit na konzultace. Evča je úžasná inspirující žena a hodně mi pomohla. Měla jsem v sobě uložené trauma z dětství a bylo pro mě těžké o tom s někým mluvit. Evča mi poskytla bezpečné prostředí, měla jsem pocit, že naslouchá a můžu ji vše říct, tak jak to cítím. Pracovala semnou skrze metodu EFT. Díky ní jsem si zpracovala trauma z dětství, vystoupila z role oběti a tohle všechno mě vedlo k tomu, abych konečně byla svá a začala dělat, co mě baví. Mám za sebou dlouho cestu, na které pracují s psychosomatickými příčinami endometriózy, ale vnímám, že největší zlom nastal právě díky Evce a metodě EFT. Po dvou letech intenzivní práce na sobě jsem měla měsíčky a vzala si pouze jednu tabletu od bolesti. Předtím jsem několik let měla stavy, že jsem během měsíčku vyzobala několik léku na bolest a i přes ně, jsem neskutečně trpěla bolestmi a nebyla jsem schopná fungovat. Teď stačila jedna tableta a dva dny odpočinku, další dny jsem už dokázala fungovat. Tohle je pro mě zázrak a vím, že to bude vše ještě doznívat a moje měsíčky budou příjemnější a příjemnější. Chce to hlavně trpělivost. Zároveň vím, že mám ještě před sebou kus cesty a další témata, které si chci zpracovávat a taky moc dobře vím, že na další cestu si zase vyberu Evču, protože mi hodně pomohla a jsem ji moc vděčná. Mám k ní důvěru a je pro mě velkým vzorem. 🙂 Děkuji♥

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *